ÜNLÜLER HAKKINDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ünlüler hakkında her şey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hannah MonTana

3 posters
YazarMesaj
~MéLody~
Admin
Admin
~MéLody~

Kadın
İş/Hobiler : BiLgiSayar/öĞrenCi
Lakap : MeLoDy
hangi hayvan? : Kedi Köpek

Hannah MonTana Empty
MesajKonu: Hannah MonTana   Hannah MonTana EmptyCuma Kas. 21, 2008 11:36 pm

HakkınDa herŞeyiz yazın bakem :D
http://www.Beyaz.com
&hande&
Admin
Admin
&hande&

Kadın
İş/Hobiler : değişiyor
Lakap : yeşil gözlü canavar
hangi hayvan? : köpek
hangi şarkıcı? : yalın-shakira-avril-ricky martin-arda kural

Hannah MonTana Empty
MesajKonu: Geri: Hannah MonTana   Hannah MonTana EmptyPaz Kas. 23, 2008 5:40 pm

çok güzel bir dizi

ben bu haberi başka bir sitede buldum doğrumudur bilmiyorum

Disney’in milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmasını beklediği 15 yaşındaki dizi yıldızı Miley Cyrus’un Vanity Fair’e verdiği seksi poz ABD’de infial yarattı.

Canlandırdığı ’Hannah Montana’ karakteri ile milyonlarca genç kızın idolü olan Cyrus, Vanity Fair dergisinin haziran ayında yayımlanacak sayısı için verdiği çıplak pozlarla büyük hayal kırıklığı yarattı.

Ünlülerin fotoğrafçısı Annie Lebowitz’in çektiği ve ’sanatsal’ nitelikli olduğu iddia edilen fotoğraflarda 15 yaşındaki oyuncunun sırtını açıkta bırakan şuh bakışlı görüntüsü, pedofili vakalarının had safhaya vardığı bir dönemde büyük skandal olarak görülüyor. Bir gecede ünlü olan pop yıldızı ’Hannah Montana’ karakteri ile ABD’de ’Miley çılgınlığı’ yaratan Cyrus’ın ’Best of Both Worlds’ konser turu gişelerde yok sattı. Geçen şubat ayında vizyona giren 3-D konser filmi ise 31.3 milyon dolar gelir topladı.

Disney ile bir de kitap anlaşması yapan genç kızın bahar 2009’da yayınlanacak olan ’anı kitabı’ ile birlikte ’milyar dolarlık’ bir piyasa değerine ulaşacağı tahmin ediliyordu.

ÇOK PİŞMAN

Verdiği çıplak pozlara gelen tepkilerle şoka uğrayan genç yıldız ise People dergisinin web sitesine gönderdiği özür mektubunda, “Bana fotoğrafların sanatsal nitelikli olacağını söylemişlerdi. Fotoğrafları ve hakkında yazılanları gördükten sonra çok utanıyorum. İnsanların benim de hatalarım olabileceğini ve mükemmel olmadığımı anlamalarını umuyorum” dedi.

Cici kız imajının çöküşü mü

Miley Cyrus çocuk yaşta ’cici kız’ modeli olup sonradan alkol, uyuşturucu ve seks skandallarıyla çöken genç kız zincirinin son halkası olmaya aday görülüyor. Bekaret sembolü olarak ün kazanan Britney Spears, iki çocuk sahibi olduğu evliliğinde düş kırıklığına uğradı, ardından uyuşturucu-alkol problemleriyle kendisini rehabilitasyonda buldu. Britney’in, TV yıldızı kardeşi Jamie Lynn 16’sında hamile kaldı. Lindsay Lohan da çocuk yıldız olarak ünlenip alkol ve uyuşturucuya sürüklendi
~MéLody~
Admin
Admin
~MéLody~

Kadın
İş/Hobiler : BiLgiSayar/öĞrenCi
Lakap : MeLoDy
hangi hayvan? : Kedi Köpek

Hannah MonTana Empty
MesajKonu: Geri: Hannah MonTana   Hannah MonTana EmptyPaz Kas. 23, 2008 9:05 pm

DoğRu haberLer miley tam bi OrPS
http://www.Beyaz.com
&hande&
Admin
Admin
&hande&

Kadın
İş/Hobiler : değişiyor
Lakap : yeşil gözlü canavar
hangi şarkıcı? : yalın-shakira-avril-ricky martin-arda kural

Hannah MonTana Empty
MesajKonu: Geri: Hannah MonTana   Hannah MonTana EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 3:21 pm

ama çok seker
&merve&hande&

&merve&hande&

Kadın
İş/Hobiler : her alan
Lakap : inek
hangi şarkıcı? : yalın

Hannah MonTana Empty
MesajKonu: Geri: Hannah MonTana   Hannah MonTana EmptyPerş. Ara. 25, 2008 4:04 pm

kavga

Hannah MonTana
1 sayfadaki 1 sayfası